AceMoney Lite

Bütçe Yönetim Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 37.6 MB
  • Version 4.20.7
  • Dil Türkçe
  • Firma MechCad
AceMoney Lite, kişisel odaklı ve küçük işletmelerin finans yönetimlerini kolayca yapabilecekleri bir finans yazılımıdır. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bu yazılım birçok gelişmiş ve grafiksel raporlama özelliği ile nakit akışınızı takip edebileceksin
AceMoney Lite, kişisel odaklı ve küçük işletmelerin finans yönetimlerini kolayca yapabilecekleri bir finans yazılımıdır. Ücretsiz ve Türkçe dil desteği olan bu yazılım birçok gelişmiş ve grafiksel raporlama özelliği ile nakit akışınızı takip edebileceksiniz. Program ile masraflarınızı ayrı ayrı kategorize edebilir ve bu kategorileri grafiksel olarak görebilirsiniz. Bu sayede ödeme planlarınızı oluşturabilir ve harcamalarınızı düzenleyebilirsiniz.

Yazılım içerisinde 150' den fazla para birimini size sunar ve destekler. Hesaplamalarınızda para birimlerinin kurlarını güncellemek isterseniz yazılımı online olarak kullanıp kur bilgilerini güncel hali ile alabilirsiniz. AceMoney internet bankacılığı işlem bilgilerinizi de tutar. Bu sayede bankanızın internet şubesinden yaptığınız ödeme ve nakit akışlarınızı da takip edebilirsiniz. İsterseniz bu işlemleri HTML, Txt ya da CSV formatında dışa aktarım yaparak raporlayabilirsiniz.
Daha Fazla Göster
AceMoney Lite indir
DİĞER SÜRÜMLER